-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Strefa influencera

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z MANYBEAUTY!

Uwaga! - Współpraca w zakresie darmowych giftbagów na szkolenia zostaje zawieszona - na stałe. Nie planujemy do niej wracać, prosimy o wyrozumiałość. Chcieliśmy promować naszą markę w ten sposób, niestety nasz asortyment jest ograniczony i nie jesteśmy w stanie zapewnić aż tylu giftbagów aby zaspokoić potrzeby wszystkich. Zawsze staraliśmy się aby nasze bagi były bardzo funkcjonalne i bogate. Aby ktoś kto otrzyma od nas mini prezent po szkoleniu u wybranego wizażysty był z niego zadowolony. Budując markę MANYBEAUTY chcieliśmy współpracować z każdym, niestety ale nie da się. Nie pozwala na to nasz budżet.

Od 01.03.2022 wszystkie nasze giftbagi są odpłatne.

Przygotowaliśmy w zamian bardzo atrakcyjną ofertę bagów płatnych. Wiele osób z Was na własną rękę kupowało upominki naszej marki. Chcielibyśmy w tym uczestniczyć. Dlatego powstał produkt w naszym sklepie - GIFTBAG NA SZKOLENIA DLA WIZAŻYSTÓW. Wyceniliśmy go z mega rabatem -50%, płacąc 30 zł wartość produktów przekracza 60 zł. Każdy z nich zawiera absolutny must have tj. torebkę, paczkę rzęs, gąbeczkę, aplikatory, szczoteczki, metalową paletkę do mieszania produktów oraz bibułki matujące. Sprzedajemy je w pakietach po 10 sztuk. Przy zamówieniu przygotujemy dla Was indywidualny kod rabatowy dla Waszych kursantek i nadrukujemy na ulotce, którą włożycie do środka.

https://www.manybeauty.pl/pl/p/10x-Gift-Bag-Makeup-paczka-dla-kursantki-makijazystki-wizazystki/1423

 

Jesteśmy marką przyjazną naszym klientkom, chcielibyśmy wynagrodzić Was za każdą choćby najmniejszą pomoc w naszym rozwoju. Poniżej zamieszczamy mini instrukcje pt: „Jak zostać partnerem, przyjacielem MANYBEAUTY” i dołączyć do naszej listy PR.

  1. Musisz być naszą klientką! - Tak to wymóg, musisz znać nasze produkty oraz ich jakość zanim podejmiemy współpracę. Wspieramy w rozwoju przede wszystkim nasze klientki i z tą myślą powstał ten program.

  1. Musisz działać w branży beauty – jesteśmy profesjonalną marką oferującą produkty do wizażu, Ty również musisz być profesjonalna.

  2. Daj się zauważyć – pierwsza rzecz, którą weryfikujemy przy podejmowaniu współpracy to nasza relacja z daną osobą. Oznaczaj nas, wrzucaj relacje, mów o nas. Chcemy wiedzieć na co możemy liczyć od Ciebie po zawiązaniu bliższej relacji.

  3. Musisz mieć minimum 5K followersów – oczywiście tych prawdziwych, nie kupionych, jak również silną więź ze swoimi obserwującymi. Fajnie jeśli nie ograniczasz się tylko do jednego portalu społecznościowego.

  4. Zaskocz nas, działaj niestandardowo – wiele osób z którymi podjęliśmy współpracę najpierw zrobiło coś dla nas, fajne zdjęcia produktowe w swoim salonie lub mini tutorial bazujący na naszych produktach.

  5. Święta zasada – nie płacimy za współpracę.

Spełnienie powyższych punktów nie gwarantuje przyjęcia do grona naszych partnerów, ale zwiększa szanse, powoduje to, że Twoje zgłoszenie nie zostanie odrzucone chociażby na pierwszym etapie weryfikacji. Szukamy partnerów biznesowych gdzie nasza relacja będzie miała bardzo silną wieź, co przełoży się na korzyści dla obu stron. Im więcej dasz od siebie tym więcej otrzymasz od nas :)

 

Zgłoszenia przyjmujemy tylko i wyłącznie na maila: wspolpraca@manybeauty.pl odezwiemy się jedynie do wybranych osób.

 

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium