TYLKO DO 15 LIPCA - RABAT DO -25% z kodem: LATO24

Zwroty i reklamacje

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PROCEDURĘ ZWROTU/WYMIANY W NASZYM SKLEPIE

Maile prosimy przesyłać na adres: sklep@manybeauty.pl

Zamówiony towar proszę przesłać na poniższy adres - jest to adres, gdzie realizowane są wymiany/zwroty naszych Klientów:

MANYBEAUTY Radosław Juszczak

ul. Bohaterów Warszawy 4a/7F

75-211 Koszalin

 Nie przyjmujemy przesyłek nadanych za pobraniem.

Proszę o umieszczenie wewnątrz przesyłki wypełnionego dokumentu zwrotu bądź reklamacji zawierającego poniższe dane:

  • Login (nick) - w przypadku dokonania pełnej rejestracji konta na stronie ManyBeauty.pl
  • Numer zamówienia podany w e-mailu po zakupie
  • Dane identyfikacyjne – Imię i Nazwisko, dokładny adres - wskazany przy zamówieniu
  • Rodzaj produktu na wymianę lub nr rachunku bankowego i bank, w którym zostało założone konto (w przypadku innego Właściciela rachunku proszę o podanie danych identyfikacyjnych)

JEŻELI OTRZYMANY TOWAR JEST W PEŁNI SPRAWNY, A MIMO TO CHCESZ SKORZYSTAĆ Z PRAWA DO ZWROTU TOWARU. MOŻESZ TO ZROBIĆ W CIĄGU 14 DNI. 
(ZWROTOWI NIE PODLEGAJĄ PRODUKTY HIGIENICZNE, JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, PRODUKTY W USZKODZONYCH OPAKOWANIACH ORAZ PRODUKTY NOSZĄCE ŚLADY UŻYTKOWANIA)

W PRZYPADKU CHĘCI ZWROTU WYPEŁNIJ:

 

DOKUMENT ZWROTU

 

*** W PRZYPADKU USZKODZENIA PODCZAS TRANSPORTU***

Prosimy o przesłanie protokołu szkody na nasz adres mailowy do 5 dni od odbioru paczki - w dowolnej formie elektronicznej (doc, docx, jpg, pdf, bmp). Po otrzymaniu w/w dokumentów zlecamy ponowną wysyłkę towaru do 48H (nie dot. weekendów) – nie czekamy na rozpatrzenie reklamacji u przewoźnika.

Prosimy na protokole szkody spisywanym w obecności przewoźnika o dokładne wypunktowanie wszystkich opakowań ochronnych towaru ( w zależności od towaru): - folia ochronna/ opakowanie ochronne - plastikowe opakowanie producenta/kartonik - folia bąbelkowa - koperta bąbelkowa/ karton - foliopak/koperta kurierska - naklejki „ostrożnie szkło/ dół o góra

Istnieje możliwość skorzystania z usługi "SZYBKIE ZWROTY" świadczonej przez firmę InPost Sp. z.o.o. Usługa nie podlega opłaceniu bezpośrednio przez kupującego. Płatnikiem usługi jest sklep internetowy MANYBEAUTY, jednakże za skorzystanie z w/w sposobu dostarczenia przesyłki do sklepu obowiązuje opłata ryczałtowa 15zł za każdą paczkę. Opłata zostanie skompensowana z kwoty wynikającej ze zwracanego zamówienia. Aby skorzystać z usługi należy wejść na stronę szybkiezwroty.pl i wypełnić prawidłowo formularz. Następnie w ciągu 24h (dni pracujące) nasz pracownik zweryfikuje zwrot. Po zatwierdzeniu klient otrzyma wiadomość SMS oraz e-mail z kodem do paczkomatu.

 

JEŻELI OTRZYMAŁAŚ PRODUKT WADLIWY LUB USZKODZONY DOKONAJ REKLAMACJI 

 

W PRZYPADKU CHĘCI REKLAMACJI WYPEŁNIJ

 

DOKUMENT REKLAMACJI

 

Prosimy o wypełnienie załączonego FORMULARZA REKLAMACYJNEGO (z załącznika) i odesłanie go wraz PLIKIEM REKLAMACYJNYM (film, obraz, zdjęcie produktu reklamowanego) na nasz adres mailowy: sklep@manybeauty.pl. Jeśli wady nie można pokazać na odległość prosimy o zwrot towaru na nasz adres korespondencyjny celem weryfikacji w serwisie.

 

*** WADA TOWARU DAJĄCA SIĘ ZOBRAZOWAĆ***

Prosimy o wypełnienie załączonego FORMULARZA REKLAMACYJNEGO i odesłanie go wraz PLIKIEM REKLAMACYJNYM (film, obraz, zdjęcie produktu reklamowanego) na nasz adres mailowy: sklep@manybeauty.pl. Plik będzie podstawą do zwrotu środków lub wymiany na nowy produkt wg Państwa wyboru.

 

*** WADA TOWARU (BRAK MOŻLIWOŚCI ZOBRAZOWANIA)***

Prosimy o wypełnienie załączonego FORMULARZA REKLAMACYJNEGO oraz zwrot towaru na nasz adres korespondencyjny celem weryfikacji w serwisie. Poniżej dane do zwrotu:

MANYBEAUTY Radosław Juszczak

ul. Bohaterów Warszawy 4a/7F

75-211 Koszalin

W ciągu 14 dni od zwrotu udzielimy informacji mailowej o podjętej decyzji odnośnie wady produktu i propozycji rozwiązania sytuacji. W przypadku wykrycia wady ponosimy wszystkie koszty poniesione przez Kupującego w toku transakcji.

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium