-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Jak prawidłowo używać beauty blendera? 0

Jak prawidłowo używać beauty blendera?

Gąbka do makijażu cieszy się szeroką popularnością wśród kobiet – jest wykorzystywana przy praktycznie każdym make-upie. Potwierdzeniem powodzenia na rynku beauty jest szereg różnych rodzajów gąbek, a także ich zamienników. Jak prawidłowo używać? Jakie są najczęściej popełniane błędy, podczas korzystania z beauty blendera? Wyjaśniamy.

Jak aplikować kosmetyki przy pomocy beauty blendera?

Gąbka do makijażu umożliwia precyzyjne i estetyczne wykonanie make-up’u. Często efektem użycia beauty blendera jest niespotykane wśród innych produktach do makijażu naturalne wykończenie – żeby w pełni móc skorzystać z cienkiego i równomiernego rozprowadzania zaleca się aplikację na mokro. Gąbkę do makijażu zwilż pod bieżącą wodą, wyciśnij nadmierną ilość i przy użyciu papierowego ręcznika osusz. Osuszanie można wykonać na wiele sposobów, lecz należy pamiętać, aby beauty blender nie był zbyt suchy, a zanieczyszczenia takie jak skrawki papieru nie pozostały na powierzchni. Wówczas gąbka do makijażu jest w stanie wchłonąć więcej kosmetyku, a jego rozprowadzenie będzie równomierne. Stosowanie aplikacji na mokro pozwala również uzyskać satynowe wykończenie. Beauty blender wykorzystuje się przede wszystkim podczas nakładania pudru, różu, kolektora oraz rozświetlacza.

Czego nie robić korzystając z gąbki do makijażu?

Przedstawiliśmy popularne i przydatne sposoby wykorzystywania beauty blendera. Dzięki nim uzyskasz świetny efekt podczas nakładania makijażu. Należy jednak pamiętać, że mimo to ciągle możesz popełnić kilka błędów. Pierwszym z nich jest korzystanie z zanieczyszczonego produktu. To istotne, ze względu na wygląd make-up’u oraz zdrowie skóry. Zanieczyszczenia powstają m.in. wskutek przechowywania na otwartej przestrzeni, braku mycia po wykonaniu makijażu lub osuszania nieprawidłowym produktem. 

 

Podsumowując, gąbka do makijażu jest świetnym produktem dla każdej osoby – nie wywołuje alergii nawet przy bardzo wrażliwej skórze, a używanie jest bardzo proste.

 

Zobacz także nasze produkty:

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium