-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Na czym polega przedłużanie rzęs? 0
Na czym polega przedłużanie rzęs?

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs to zbieg, polegający na optycznym wydłużaniu naturalnych włosków, poprzez aplikację sztucznych (np. syntetycznych) rzęsek. Taka stylizacja może mieć charakter jednorazowy lub utrzymywać się przez kilka tygodnie, zależnie od zastosowanej metody.

Na czym polega przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym?

Podczas zabiegu przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym do naturalnych rzęs zostają doklejone rzęsy syntetyczne. Istnieje kilka metod stylizacji. Technika 2:1 to najdelikatniejszy efekt. Do każdej rzęsy, przykleja się jedną sztuczną. Gwarantuje nam aż dwa razy więcej rzęs niż na co dzień. Oko zyskuje wyraźną i ciemną oprawę. Rzęsy są też widocznie dłuższe. Istnieją też rodzaje stylizacji dla kobiet, które lubią mocniejszy efekt – od 2:1, czyli 2D, aż do 6D, czyli metody 6:1. Takie zabiegi opierają się nie tylko na samym przedłużaniu, ale również optycznym zagęszczeniu. Z tego względu podczas aplikacji wykorzystuje się rzęsy objętościowe pod postacią 2D, 3D, 4D, 5D, czy 6D.

Jako kobiety zwykle nie musimy się przejmować tym, że nie wiemy, jaką z nich wybrać. Stylistka rzęs z pewnością odpowiednio dopasuje efekt odpowiedni do naszych oczu. Nie musimy się obawiać, że na zabiegu ucierpią naturalne rzęsy. Jeśli zabieg wykona doświadczona i profesjonalna stylistka, to rzęsy pozostaną w stanie nienaruszonym. Sztuczne rzęsy nie obciążają naturalnych i są bardzo lekkie. Nie czujemy ich na oku ani nie sprawiają dyskomfortu.

Jak dbać o rzęsy?

  • Podczas noszenia należy unikać stosowania tłustych kosmetyków w okolicach oczu. Może to wpłynąć na trwałość kleju,
  • Nie powinno się przecierać oczu, wyrywać, ani pociągać za rzęsy. Podczas takich czynności wyrwiemy rzęsę razem z naszą naturalną,
  • Nie można ich tuszować ani używać zalotki. Może to spowodować połamanie rzęs sztucznych i naturalnych,
  • Każdego dnia myć rzęsy delikatnie, a przez pierwsze 48 godzin unikać ich moczenia.

Rzęsy do aplikacji w domu

Pamiętaj, że nie musisz korzystać z pomocy stylistki, aby doskonale wyglądać. Możesz samodzielnie w domu zaaplikować na przykład rzęsy na pasku lub rzęsy kępki. Wystarczy zaopatrzyć się w tym celu specjalny klej. Cały zabieg jest krótki i nie wymaga żadnych eksperckich umiejętności. Należy jednak mieć na uwadze, że tego rodzaju rzęski są produktami jednodniowymi. Oznacza to, że wraz z demakijażem należy je ściągnąć.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium