WYPRÓBUJ NOWE ŻELE BUDUJĄCE MASTERGEL

Sztuczne rzęsy – zakładać samodzielnie czy w salonie? 0
Sztuczne rzęsy – zakładać samodzielnie czy w salonie?

Sztuczne rzęsy – zakładać samodzielnie czy w salonie?

Kobiety korzystające ze sztucznych rzęs, lub zastanawiające się nad tym rozwiązaniem, mogą aplikować je samodzielnie lub korzystając z usług salonu kosmetycznego. Czym różnią się te rozwiązania i które warto wybrać? Wyjaśniamy.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji

Przykładem rzęs do samodzielnej aplikacji są rzęsy na pasku. Do ich nałożenia potrzebujesz specjalnego kleju, jednak proces ten wykonasz indywidualnie, bez niczyjej pomocy. Pierwsze próby mogą nie dać oczekiwanego efektu, ponieważ potrzebujesz nabyć nieco wprawy. W gruncie rzeczy jednak aplikacja jest naprawdę prosta. Jednocześnie warto pamiętać, że tego rodzaju produkty mają charakter wielorazowy, ale należy je stosować do makijażu. Oznacza to, że przed snem warto zadbać o ich ściągnięcie oraz pielęgnację (przemyj płynem micelarnym). Efekt może być naprawdę doskonały, ponieważ wyglądem rzęsy na pasku często przypominają te włoski, które są nakładane przez stylistki.

Sztuczne rzęsy objętościowe z salonu

Rzęsy objętościowe określane często także jako rzęsy do przedłużania, również są aplikowane na kleju. Taki zabieg musi jednak wykonać osoba z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni, więc rzęsek nie trzeba nakładać do makijażu i ściągać przed snem. Zależnie od Twoich preferencji możesz wybrać różne typy włosków, od 2D do nawet 6D, aby uzyskać wymarzony efekt.

 

To, na jakie dokładnie rozwiązanie się zdecydujesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Zarówno rzęsy do samodzielnej aplikacji, jak i te nakładane w salonie, mają swoje zalety. Możesz wypróbować oba te rozwiązania (oczywiście nie jednocześnie), aby następnie wyrobić sobie opinię na ich temat.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium