-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Rzęsy objętościowe do salonu kosmetycznego – jakie wybrać? 0
Rzęsy objętościowe do salonu kosmetycznego – jakie wybrać?

Rzęsy objętościowe do salonu kosmetycznego – jakie wybrać?

Rzęsy objętościowe, nazywane także rzęsami do przedłużania, występują w wielu formach. Różnią się od siebie gęstością oraz skrętem. Warto wiedzieć, na jakie produkty się zdecydować, aby następnie stosować je w salonie kosmetycznym.

Rzęsy objętościowe w kępkach do przedłużania

Przede wszystkim rzęsy objętościowe w salonie kosmetycznym powinny być dostępne w różnych formatach, aby to klienta decydowała, jaki zabieg ma zostać wykonany. Wyróżnia się warianty 2D, 3D, 4D, 5D oraz 6D, nazywane także metodami 2:1, 3:1, 4:1, itd. Sposób działania jest bardzo prosty. Rzęsy 3D to 3 sztuczne włoski przyklejane do jednej naturalnej rzęski. Im większa liczba, tym efekt jest bardziej widoczny. Najpopularniejszym i najchętniej wybieranym skrętem jest C-CC, zapewniający podkreślenie kobiecej urody. Jeżeli jako stylistka cenisz wygodę, wybierz rzęsy objętościowe w kępkach. Wówczas aplikacja będzie szybka i skuteczna, a efekty utrzymają się przez długi czas.

Sprawdź strefę do stylizacji rzęs od ManyBeauty i zaopatrz się w produkty, których potrzebujesz w swoim salonie kosmetycznym.

Klej do przedłużania rzęs a trwałość stylizacji

Jeżeli chcesz zapewnić swoim klientkom jakościową usługę, wybierz solidny klej do przedłużania rzęs zapewniający trwałość. Wówczas sztuczne rzęsy będą przez długi czas utrzymywać swoją strukturę, nie wypadając. Zazwyczaj klej schnie już po 2-3 sekundach, dlatego należy precyzyjnie go aplikować. Przeciętna trwałość jakościowego produktu to około 7 tygodni.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium