WYPRÓBUJ NOWE ŻELE BUDUJĄCE MASTERGEL

Rzęsy 3D – jak długo się trzymają? 0
Rzęsy 3D – jak długo się trzymają?

 

Rzęsy 3D – jak długo się trzymają?

Rzęsy przedłużane metodą 3:1, nazywa się właśnie rzęsami 3D. Technika ta polega na tym, że do każdej z naturalnych rzęs doklejana jest kępka, która składa się z trzech sztucznych rzęs. Wówczas uzyskuje się atrakcyjny efekt, który z powodzeniem zastąpi codzienny makijaż. 

Czym dokładnie są rzęsy 3D i jaka jest ich trwałość?

Stosowanie metody 3:1 sprawia, że rzęsy upodobniają się do efektownego i gęstego wachlarza. Może to zauważalnie zmienić wygląd całej twarzy i nadać jej mocniejszego wyrazu - zwiększona gęstość i długość rzęs przyczynia się do tego, że oczy wydają się większe i bardziej podkreślone. Jeśli chodzi o trwałość, rzęsy 3D aplikowane przez profesjonalne stylistki, są w stanie utrzymywać się przez okres od dwóch, do nawet sześciu tygodni. Czas użytkowania tego rodzaju rzęsek zależny jest przede wszystkim od umiejętności makijażystki wykonującej zabieg, sposobu dbania i pielęgnacji rzęs po zabiegu, a także jakości wykorzystanych produktów. Bardzo ważnym jest, aby zarówno zakładanie i zdejmowanie sztucznych rzęs odbywało się w profesjonalnym gabinecie, w przeciwnym wypadku cebulki włosów w twoich rzęsach mogą zostać trwale uszkodzone. Wariant 3D przynosi optyczny efekt zagęszczenia, co doskonale się prezentuje. Wiele kobiet korzysta z takich zabiegów regularnie w profesjonalnych salonach stylistycznych, aby każdego dnia cieszyć się jedwabnymi rzęskami.

W jaki sposób przebiega zakładanie rzęs 3D?

Aplikacja rzęs kępek 3D jest przeprowadzana przez profesjonalne stylistki. Istotne jest wykorzystanie specjalnego kleju, który pomoże przymocować włoski tak, żeby były bardziej stabilne i mogły utrzymać się przez okres 2-6 tygodni. Część stylistek sama przygotowuje sobie kępki rzęs, łączą ze sobą 3 rzęsy i dopiero wtedy aplikują je na klientce. Jest to proces bardzo czasochłonny i trudny dlatego na rynku pojawiły się gotowe kępki 3d w praktycznych kasetkach, znacznie skraca to czas aplikacji i ułatwia pracę nawet początkującym stylistkom. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne pęsety o najróżniejszych kształtach, wśród nich każda specjalistka jest w stanie wybrać sobie ulubioną – dzięki nim nałożone sztuczne rzęski precyzyjnie się układają, w pełni wykorzystując możliwości kleju. W efekcie rzęsy 3D utrzymują się przez długi czas.

Rzęsy 3d kupisz tutaj

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium