WYPRÓBUJ NOWE ŻELE BUDUJĄCE MASTERGEL

Rodzaje palet do makijażu 0
Rodzaje palet do makijażu

Rodzaje palet do makijażu

Palety do makijażu to niewielkie akcesoria, dzięki którym możliwe jest wygodne mieszanie różnych kosmetyków. Proces ten ma na celu uzyskanie odpowiedniego odcienia, który będzie dopasowany do skóry. Przyrządy te są stosowane głównie w salonach z branży beauty. Mogą być także wykorzystywane w domu.

Samoprzylepna paleta do makijażu – synonim innowacyjności

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że podczas pracy w salonie kosmetycznym makijażystki pragną korzystać z jak najwygodniejszych rozwiązań. Dlatego wykorzystywane przyrządy powinny być funkcjonalne, a zarazem innowacyjne. Doskonałym tego przykładem jest samoprzylepna paleta do makijażu o przeźroczystym charakterze. Taki gadżet wystarczy nakleić na skórze, aby następnie mieszać dowolne kosmetyki. To świetna propozycja dla amatorów oraz profesjonalistów, bowiem całość jest niezwykle prosta w użyciu. Stosowanie samoprzylepnej palety jest maksymalnie higieniczne, a wyroby te są jednorazowe.

Paletka do makijażu na pierścieniu

 

Jeżeli należysz do grona osób, które szczególnie cenią wygodę, z pewnością zainteresuje Cię paletka do makijażu typu pierścień. To gadżet zakładany na palec i mimo niewielkich kształtów pozwala wygodnie mieszać różne kosmetyki. Takie rozwiązanie jest szczególnie funkcjonalne – nawet gdy pierścień jest umieszczony na palcu, możliwe jest trzymanie w dłoni przedmiotów, na przykład pędzla lub kosmetyków. Z tego rozwiązania korzystają przede wszystkim makijażystki, które na co dzień tworzą make-up dla swoich klientek.

Klasyczna paletka do mieszania kosmetyków – tacka ze szpatułką

Ostatnim typem zaliczanym do najpopularniejszych rozwiązań jest paletka do mieszania kosmetyków w formie tacki. To wariant o nieco większych rozmiarach, dlatego sprawdzi się nawet w przypadku osób szczególnie wymagających. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju przyrząd jest w stanie pozwolić na mieszanie nie tylko kosmetyków do twarzy, ale również lakierów do paznokci. Sprawdza się więc w salonach z branży beauty o przeróżnym charakterze.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium