-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Pędzle do makijażu dla makijażystek – jakie wybrać? 0

Pędzle do makijażu dla makijażystek – jakie wybrać?

Jesteś makijażystką i chcesz używać odpowiednich pędzli podczas kreowania wspaniałego make-upu? Wybierając pojedyncze pędzle do makijażu, poświęcisz wiele czasu na dopasowanie ich pod swoje usługi – stąd wybierając wcześniej przygotowany zestaw pędzli do makijażu, zaoszczędzisz sporo czasu i szybciej dokonasz wyboru.

Pędzle do makijażu – które wybrać?

Zdecydowanie prawidłową odpowiedzią na to pytanie jest, że należy wybrać pędzle do makijażu dopasowane do świadczonych usług i tworzonego make-upu. Wśród rozmaitych zestawów pędzli do makijażu, znaleźć można komplety przystosowane do różnych zabiegów lub czynności – blendowanie, konturowanie na mokro czy pędzle do precyzyjnego malowania to jedne z nich. Każda makijażystka preferująca swoje sposoby nakładania make-upu także znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować na określony produkt, wybierz zestaw pędzli do makijażu nazwany „That’s all you need”. Tłumacząc z angielskiego „To wszystko, czego potrzebujesz”  jest kompletem, w którym zawarto 23 pędzle do makijażu –  sprawią one, iż nie będziesz potrzebować żadnych innych typów pędzli.

Z troską o środowisko i zwierzęta

Pochodzenie produktów wykorzystywanych podczas produkcji pędzli do makijażu jest jasno przedstawione w ich opisie, są one prokonsumenckie, prozwierzęce oraz nie szkodzą środowisku. Dla przykładu, włosie określane mianem premium pochodzi od kozy – zwierze nie jest zabijane, lecz strzyżone, dzięki czemu zwierzęta nie cierpią. Także żaden sztuczny plastik nie znajduje się pędzlach, wobec czego nie są wytwarzane zanieczyszczenia na rzecz produkcji plastiku. Dalsza część pędzla, czyli skuwka jest wykonana z aluminium, trzonek zaś z drzewa brzozowego. Wyjątkiem może być włosie syntetyczne, produkowane z włókien nylonowych, taklonowych i poliestrowych. 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium