-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Niezbędne wyposażenie gabinetu stylizacji paznokci 0

Niezbędne wyposażenie gabinetu stylizacji paznokci

Otwierasz gabinet stylizacji paznokci i zastanawiasz się jakie wyposażenie jest dla niego najważniejsze i przede wszystkim niezbędne? Oto przed wami narzędzia, które zawsze przydaje się podczas wykonywania manicure i pedicure.

Podstawowy osprzęt – lampa LED do paznokci

Wykonywanie manicure bez niej wręcz nie byłoby możliwe. Często lampa LED do paznokci jest kupowana do gabinetu w kilku sztukach. Jedni dla wygody kupują kilka, ze względu na stosowanie jednej lampy na jedną dłoń, natomiast drudzy w celu zabezpieczenia, jeśli poprzednia ulegnie zniszczeniu. Są też tacy, którzy kupują z obydwóch względów, lecz czy jedna nie wystarczy? Zdecydowanie tak, jednak rozwiązanie takie może się kojarzyć z brakiem zabezpieczenia podczas popsucia się poprzedniej lub dyskomfortem dla klientek. Ciekawym rozwiązaniem takiego problemu jest lampa przeznaczona na dwie ręce – ułożona w odpowiednim miejscu jest wygodna dla osób, którym stylizujemy paznokcie oraz chcąc zakupić zapasową sztukę, wystarczą dwie lampy, a nie na przykład cztery.

Minimalistyczna oraz przenośna lampa

Sama nazwa lampa LED do paznokci mówi nam, że jest ona przeznaczona dla wielu paznokci, lecz istnieją też lampy na jeden palec. Jej dwa warianty różnią się wielkością oraz sposobem użycia. Pierwszy wariant w kształcie litery C o mocy 16 W wyposażony jest w trzy diody LED. Jest łatwy w użyciu oraz idealnie sprawdza się w podróży, kiedy chcemy poprawić pojedyncze paznokcie. Drugi wariant jest odrobinę większy i został wykonany na wzór dużych lamp. Także posiada trzy diody LED, jest bezprzewodowy, lecz różni się od poprzedniego wariantu długością działania – działa 30, 60 oraz 90 sekund, w zależności od ustawienia, kiedy to pierwszy wariant może maksymalnie działać 60 sekund.

 

Zobacz nasze najnowsze produkty:

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium