RABATY DO -25% z kodem: LATO24

Krem do usuwania przedłużanych rzęs – co warto wiedzieć? 0

Krem do usuwania przedłużanych rzęs – co warto wiedzieć?

Przedłużanie rzęs jest powszechnie stosowanym zabiegiem, na który decydują się kobiety. Skutecznie podkreśla oczy, dzięki czemu niepotrzebny jest dodatkowy makijaż oka. Chociaż jest to zabieg, którego efekty możemy podziwiać przez okres kilku tygodni, to po jego upływie należy wykonać uzupełnienie. Alternatywą pozostaje ściągnięcie przedłużanych rzęs. W tym zakresie pomoc zapewnia specjalny krem.

Dlaczego należy użyć glue removera? Zastosowanie kremu do usuwania przedłużanych rzęs

Wiele kobiet usuwa przedłużane rzęsy za pomocą domowych sposobów albo je wyrywając. Nie są to jednak metody skuteczne i dobrze wpływające na nasze naturalne rzęsy. Podczas korzystania z domowych sposobów nie jesteśmy w stanie całkowicie pozbyć się kleju, jednocześnie usuwając zaledwie kilka rzęsek – marnujemy czas, zarazem pogarszając wygląd oka. Na dodatek cały zabieg może być bolesny. Metoda ręcznego wyrywania działa wyłącznie szkodliwie dla Ciebie. Na powiece zostają pozostałości w postaci kleju. Dlatego powinno używać się specjalnego kremu do usuwania przedłużanych rzęs (glue remover). To środek rozpuszczający wiązanie kleju. Efekt? Proste i szybkie pozbycie się wszelkich resztek po zabiegu przedłużania.

Jak używać kremu do usuwania przedłużanych rzęs?

Na samym początku należy założyć płatki pod oczy – zabezpieczają część dolnych rzęs, zapobiegając przed przedostaniem się preparatu do oka. Dalej oczyszczamy i nakładamy remover. Następnie odczekujemy 5 minut. Pamiętaj o odczekaniu właściwej ilości czasu, ze względu na określone działanie preparatu. Zbyt wcześnie zdjęty krem do usuwania przedłużanych rzęs nie rozpuści całkowicie wiązań kleju. Odczekanie dłuższej ilości czasu wpłynie na komfort klientki i przyniesie niechciane skutki. Kolejnym krokiem jest wyczesanie przy użyciu szczoteczki lub aplikatora. Tak przeprowadzony zabieg usuwania będzie szybki oraz bezpieczny dla oczu.

 

Zobacz także nasze produkty:

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium