RABATY DO -25% z kodem: LATO24

Klej do przedłużania rzęs dla stylistek – co warto wiedzieć? 0
Klej do przedłużania rzęs dla stylistek – co warto wiedzieć?

Klej do przedłużania rzęs dla stylistek – co warto wiedzieć?

Klej do przedłużania rzęs to preparat wykorzystywany przez stylistki podczas przeprowadzania zabiegu. Dzięki temu efekt może utrzymywać się przez bardzo długi czas. Co warto wiedzieć o tym produkcie i z jakich składników powstaje?

Co warto wiedzieć o kleju do przedłużania rzęs dla stylistek

Klej do przedłużania rzęs dla stylistek jest produktem bezpiecznym, stworzonym specjalnie z myślą o zastosowaniu w kosmetyce. Ma płynną formę i powinien być przechowywany w temperaturze 20-28 stopni Celsjusza. Wówczas zachowuje swoje właściwości i zapewnia trwałość po zastosowaniu. Czas wiązania po aplikacji trwa od dwóch do trzech sekund. Z tego względu stylistki podczas swojej pracy muszą być dokładne, a każdy ruch powinny wykonywać sprawnie. Należy pamiętać, że klej do przedłużania rzęs dla stylistek mocno wiąże i utrzymuje się nawet do 7 tygodni. Preparat ten jest stosowany podczas zagęszczania i przedłużania rzęs. Bardzo popularne są formuły bezlateksowe, bowiem nie uczulają, dodatkowo zapewniają wysoką skuteczność i trwałość.

Skład kleju do przedłużania rzęs

Skład kleju do przedłużania rzęs może być różny zależnie od charakterystyki konkretnego produktu. Jednak najczęściej w tego rodzaju preparatach znajduje się: glikol propylenowy, dehydrooctan sodu, polieter dodekanolu-20, hydroksyetyloceluloza, a także ester hydroksybenzylowy.

Elementy te znajdują się także w produktach od ManyBeauty. Dla przykładu, oto składy poszczególnych wariantów kleju do przedłużania rzęs, który jest wykorzystywany przez profesjonalne stylistki:

 

  • NORMAL: Ethylene cyanoacrylate, PMMA, carbon black, propylene glycol, sodium dehydroacetate, dodecanol polyether-20, hydroxyethyl cellulose, hydroxybenzyl ester.
  • FAST: Ethylene cyanoacrylate, PMMA, carbon black, propylene glycol, sodium dehydroacetate, dodecanol polyether-20, hydroxyethyl cellulose, hydroxybenzyl ester.
  • FAST ODOURLESS: Methoxyacrylate, PMMA, carbon black, propylene glycol, sodium dehydroacetate, dodecanol polyether-20, hydroxyethyl cellulose, hydroxybenzyl ester.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium