-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Jaka lampa do paznokci hybrydowych? 0
Jaka lampa do paznokci hybrydowych? - ManyBeauty.pl

Zadbane paznokcie zawsze są na czasie. Dzisiaj hybrydowy manicure to standard w regularnej pielęgnacji większości kobiet. Usługi są dostępne w salonach kosmetycznych, ale wiele kobiet decyduje się na wykonywanie stylizacji na własną rękę, w domowym zaciszu. Oprócz odpowiednich produktów niezbędne są również różnego rodzaju akcesoria, a wśród nich kluczowa jest lampa paznokci hybrydowych posiadająca właściwości utwardzające. Niezależnie od tego, czy wykonujesz paznokcie profesjonalnie, czy amatorsko, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie.

Jaka lampa do paznokci hybrydowych jest najlepsza?

Rynek oferuje wiele rodzajów lamp, wyróżnianych ze względu na rodzaj, kształt, czy moc. Istnieją lampy LED i UV. Kompromisem jest fuzja tych dwóch w jednym urządzeniu. Lampy LED mają znacznie dłuższą żywotność, a korzyścią UV, jest skuteczne działanie na produkcie, między innymi lepsze utwardzanie żeli. Podejmując wybór, należy mieć na uwadze, że lampa powinna mieć powyżej 36W, a najlepiej 50W. Lampy o niższej mocy nie dadzą sobie rady ze wszystkimi rodzajami lakierów, czy produktami do przedłużania. Co do kształtu, tak zwane '"lampy mostki" mają mniejsze gabaryty od tych zabudowanych. Z racji tego są bardziej czasochłonne, wymagają dłuższego naświetlania i manewrowania paznokciem, aby lampy działały na cały jej obszar. Zabudowane lampy są wyposażone w światła boczne i lustra, które odbijają światło, to zdecydowanie usprawnia pracę i zajmuje mniej czasu.

Jaka lampa do paznokci hybrydowych? Nasze propozycje

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie dwóch lamp do paznokci hybrydowych. Modele te będą odpowiednie zarówno do salonu kosmetycznego, jak i użytku prywatnego.

Lampa do paznokci hybrydowych – model UV LED o mocy 54W posiadający 36 diod

To zabudowana lampa o mocy 54W z wbudowanymi bocznymi i górnymi lampami. Wyposażona w technologie DUAL LED (36 diod) pozwala na równomierne rozmieszczone światła i doskonałe utwardzenie lakierów. Co ważne, posiada tryb "Low Heat Mode", który miarkuje moc nagrzewania w stosunku do czasu, to pozwala uniknąć zmarszczenia się lakieru i gwarantuje jego gładką powierzchnię.

Lampa do paznokci hybrydowych – model UV LED o mocy 72W posiadający 36 diod 

Podobnie jak powyższa lampa, ta również jest zabudowana, jednak ma większą moc, bo 72W. Posiada technologie DUAL LED i "Low Heat Mode". Wielkość zdecydowanie usprawnia jej działanie, pozwala na jednoczesne utwardzenie paznokci w obu rękach, to zmniejszy czas pracy i przyda się szczególnie tym, którzy oferują usługi manicure i pedicure. 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium