-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Czym są włókna Smooth-Touch w pędzlach do makijażu? 0
Czym są włókna Smooth-Touch w pędzlach do makijażu?

Czym są włókna Smooth-Touch w pędzlach do makijażu?

Włókna Smoot-Touch w pędzlach do makijażu potrafią zdziałać cuda. Czym jest ta technologia i jak działa w praktyce? Postanowiliśmy kompleksowo wyjaśnić to zagadnienie.

Smoot-Touch w pędzlach do makijażu

Pędzle do makijażu z włóknami nylonowymi Smoot-Touch są puszyste i pozwalają na precyzyjną aplikację kosmetyków. Technologia ta opiera się na materiale syntetycznym, będącym alternatywą dla miękkiego i delikatnego włosia wiewiórki. Dzięki temu pędzle z włóknami Smoot-Touch bezbłędnie sprawdzają się podczas nakładania kosmetyków typowo pudrowych – mogą być także stosowane do blendowania cieni. Jeżeli chcesz, aby Twój make-up przybrał efekt rozmyty i zmysłowy, włókna Smoot-Touch będą idealnym rozwiązaniem.

Włókna nylonowe są wyprofilowane i wykarbowane. Jeżeli jeszcze nigdy nie miałaś okazji korzystać z takiego rozwiązania, warto to zmienić. Natychmiast poczujesz ogromną różnicę, a przygotowywanie codziennego makijażu stanie się znacznie prostsze.

Smooth-Touch i Straight Fibers

Technologia Smoot-Touch jest wykorzystywana jednocześnie ze Straight Fibers. W efekcie włosie jest nie tylko puszyste, ale i sprężyste, a jednocześnie nie wchłania kosmetyków! Świetnym tego przykładem są zestawy pędzli do makijażu od ManyBeauty, będące kolekcją ManyBrushes. Nawet jeżeli na pędzelek nałożysz płynny kosmetyk, aplikacja będzie przyjemna i precyzyjna, a zawartość nie zostanie wchłonięta przez włókna. W efekcie makijaż będzie efektywny i wykonasz go stosunkowo szybko, natomiast mycie pędzli stanie się mniej czasochłonne.

Wprowadzenie nylonowych nanowłókien Smooth-Touch i Straight Fibers to innowacyjne rozwiązanie, będące alternatywą dla talkonu. W ten sposób wykonasz zjawiskowy makijaż, bez smug i podrażnień.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium