-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Rzęsy objętościowe – jakie wybrać? 0
Rzęsy objętościowe – jakie wybrać?

Rzęsy objętościowe do sztuczne włoski, które pozwalają optycznie zagęścić i przedłużyć naturalne rzęski. Aplikuje się je przy pomocy specjalnego kleju, dzięki czemu efekty utrzymują się przez kilka tygodni. Oczywiście rzęsy objętościowe nie są przystosowane do samodzielnego nakładania – taki zbieg przeprowadzają wykwalifikowane stylistki.

Wybieram się do stylistki – jakie rzęsy objętościowe będą najlepsze?

Kobiety aplikują różne rzęsy objętościowe. Produkty te różnią się od siebie przede wszystkim gęstością. Wyróżniamy warianty 2D, 3D, 4D, 5D oraz 6D. Bardzo często możesz spotkać się również z określeniem 2:1, 3:1, itd. Jak rozumieć takie sformułowania? To bardzo proste. Rzęsy objętościowe 2D to produkty, gdzie 2 sztuczne włoski aplikuje się na jedną rzęskę. Łatwo więc wywnioskować, że największe efekty gwarantuje metoda 6D.

Jeżeli pierwszy raz aplikujesz rzęsy objętościowe u stylistki, możesz poprosić o wykonanie usługi metodą 2D. Efekty będą delikatne, a Ty przyzwyczaisz się do zmian. Następnie, zależnie od własnych upodobań, możesz zdecydować się na aplikację rzęs objętościowych o większej gęstości.

Czy zabieg aplikacji rzęs objętościowych jest trwały?

Rzęsy objętościowe zwykle otrzymują się około 4 tygodnie. Wszystko jednak zależy od jakości wykorzystanych produktów (klej i sztuczne włoski) oraz umiejętności stylistki. Przeciętny czas utrzymywania się takich rzęsek to miesiąc, choć zdarza się, że włoski wypadają już po 2 tygodniach, a innym razem niektóre z nich trzymają się nawet do 6 tygodni.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium