-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Jak założyć sztuczne rzęsy bez kleju? 0
Jak założyć sztuczne rzęsy bez kleju?

Jak założyć sztuczne rzęsy bez kleju?

Na pewno każdej z nas babeczek, nieraz przyszła do głowy myśl, żeby w jakiś ciekawy sposób podkreślić oczy – czy to na co dzień, czy może na ważną uroczystość. W takiej sytuacji większość z nas decydowała się na doklejenie olśniewającego wachlarza sztucznych rzęs. Nic w tym dziwnego! To skuteczna forma podkreślenia piękna naszych oczu. Jednak rzęski do samodzielnego założenia wymagają użycia kleju. Choć efekt jest fenomenalny, to proces ten zajmuje nieco czasu, szczególnie osobom początkującym. Dlatego warto zainteresować się rzęsami bezklejowymi. Jak sama nazwa wskazuje, można je aplikować bez wykorzystywania środka klejącego, co znacznie skraca proces nakładania!

Innowacyjne rzęsy magnetyczne o charakterze bezklejowym

Rzęsy bezklejowe, inaczej określane mianem rzęs magnetycznych, charakteryzują się wysoką trwałością i łatwością w użytkowaniu. Wyposażenie ich w kilka specjalnych magnesów gwarantuje stabilność w każdej sytuacji. Ponadto to innowacyjne rozwiązanie umożliwia wielokrotne użytkowanie jednego modelu. Para rzęsek bezklejowych może być więc nakładana rano, a ściągana przed snem. To wyroby, które nie obciążają i przede wszystkim nie niszczą naturalnych rzęs. 

Jak założyć sztuczne rzęsy bez wykorzystania kleju?

Nie musisz wykorzystywać kleju do aplikacji rzęs. Wystarczy wykorzystać rzęski magnetyczne, które świetnie się prezentują, a ich nakładanie jest bardzo proste. Jak je założyć?

  1. Za pomocą specjalnie wyprofilowanej pęsety nakładamy rzęsy magnetyczne na nasze własne, naturalne rzęsy. W tym kroku ważne jest, aby wykonać tę czynność magnesami do góry.
  2. Przykładamy kępkę rzęs od wewnętrznej linii (tym razem magnesem od dołu).
  3. Łączymy magnesy w taki sposób, by naturalne rzęsy znajdowały się w środku i "zakleszczyły się" pomiędzy tymi sztucznymi. Wówczas dochodzi do wzajemnego przyciągania magnesów po dwóch stronach naszych naturalnych rzęs.

W celu ściągnięcia rzęs magnetycznym należy je delikatnym ruchem palów rozczepić, tak aby nie uszkodzić naturalnych rzęsek. I gotowe, już wiesz jak używać rzęs bezklejowych!

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium