-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Jak czyścić pędzle do makijażu? 0
Jak czyścić pędzle do makijażu?

Jak czyścić pędzle do makijażu?

Nie wiesz, w jaki sposób należy dbać o pędzle do makijażu? Ich czyszczenie wbrew pozorom jest dość proste. Koniecznie dowiedz się, jak pielęgnować włosie, aby nie narazić włókna na uszkodzenie lub nadmierne zużycie.

Czyszczenie pędzli do makijażu

Przede wszystkim pamiętaj, że czyszczenie pędzli do makijażu jest niezwykle ważne. Wówczas będziesz nakładać na swoją twarz tylko świeże kosmetyki, a nie pozostałości produktów z poprzednich aplikacji. Dzięki temu skóra nie będzie narażona na podrażnienia, a efekty make-upu z pewnością będą zadowalające, ponieważ wykorzystasz maksymalne możliwości włosia.

Czyszczenie pędzli do makijażu rozpocznij od zamoczenia włókien w letniej wodzie. Następnie nadbierz odrobinę mydła i nałóż je na włosie. Korzystaj z produktu, który jest delikatny i jak najbardziej naturalny. Wówczas nie narazisz się na podrażnienia, a włókna pędzli zachowają swoje pierwotne właściwości. Mydło rozłóż na włosiu delikatnymi ruchami aż powstanie piana. W ten sposób wyczyść pędzle z pozostałości po kosmetykach. To bardzo prosta i bezpieczna metoda, która nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Jak często czyścić pędzle do makijażu?

Codziennie malujemy, konturujemy i podkreślamy twarze pędzlami do makijażu, ale nie zawsze możemy powiedzieć to samo o tym, jak często je czyścimy. Nie wystarczy dokładne mycie ich co miesiąc. Staraj się robić to częściej, szczególnie jeżeli każdego dnia korzystasz ze swoich pędzli. Częste oczyszczanie nie tylko pomaga utrzymać czystą skórę. Regularne mycie pędzli do makijażu może przedłużyć żywotność włosia i zapewnić lepszą aplikację produktu.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium