TYLKO DO 15 LIPCA - RABAT DO -25% z kodem: LATO24

Rzęsy objętościowe – jak długo można nosić kępki? 0

Rzęsy objętościowe – jak długo można nosić kępki?

Zakładanie rzęs może rodzić wiele pytań np. jak długo można je nosić, aby nie uszkodzić naturalnych rzęsek i skóry, czy jak wydłużyć czas utrzymywania się rzęs. W tym artykule postaram się objaśnić, od czego zależy czas trwania i jak go ewentualnie wydłużyć.

Ile można najdłużej nosić rzęsy objętościowe

Rzęsy objętościowe mogą wytrzymać bardzo długi czas, który może dochodzić nawet do jednego tygodnia, lecz jest to zdecydowanie szkodliwe dla zdrowia. Optymalny czas, przez który możemy nosić rzęsy objętościowe, wynosi kilkanaście godzin. Ilość czasu spowodowana jest osadzaniem się licznych zabrudzeń i substancji, powodujących podrażnienia i zaczerwienienia wokół oka. Czas, jaki wytrzymują rzęsy, jest również uzależniony od wielu innych czynników, takich jak alergie, dobrane produkty, czy sam sposób aplikacji.

Jak wzmocnić sztuczne rzęsy?

Rzęsy objętościowe pomimo wykonania z dokładnością i dbałością o wykorzystane materiały mogą odpadać. Wówczas problemem nie będzie produkt, lecz prawdopodobnie klej stosowany do osadzenia rzęs. Aplikacja bez profesjonalnego kleju często osłabia wygląd zabiegu, natomiast zastosowanie produktów wysokiej jakości proporcjonalnie zwiększa jakość i finalny efekt zabiegu. Rzęsy objętościowe składają się głównie z kępek rzęs, przez co ważnym elementem również może być dokładne oczyszczenie skóry przed aplikacją. Właściwie dobrane wszystkie elementy potrzebne do wykonania zabiegu, czyli rzęsy objętościowe, klej do rzęs i pęseta, odpowiednie założenie i dokładne przygotowanie tylko wydłuża czas trwałości. W doborze produktów należy wziąć pod uwagę nasze alergie, mogą one zawierać szkodliwe dla nas składniki, po których nałożeniu występować może wysypka, zaczerwienienie i inne dolegliwości skóry.

 

Zobacz nasze najnowsze produkty:

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium