-15% na całą ofertę z kodem: WIOSNA

Rzęsy objętościowe – jak długo można nosić kępki? 0

Rzęsy objętościowe – jak długo można nosić kępki?

Zakładanie rzęs może rodzić wiele pytań np. jak długo można je nosić, aby nie uszkodzić naturalnych rzęsek i skóry, czy jak wydłużyć czas utrzymywania się rzęs. W tym artykule postaramy się objaśnić, od czego zależy czas trwania i jak go ewentualnie wydłużyć.

Ile można najdłużej nosić rzęsy objętościowe

Rzęsy objętościowe mogą wytrzymać bardzo długi czas, który może dochodzić nawet do trzech lub czterech tygodni. Na czas utrzymywania się rzęs wpływa między innymi poprawność ich aplikacji, dlatego często wybieranie stylistki posiadającej sporo wiedzy i doświadczenia w nakładaniu rzęs jest bardziej opłacalne i korzystne. Źle wykonany zabieg trzeba poprawić albo wykonać od nowa. Kolejnymi równie ważnymi czynnikami jest temperatura i wilgotność powietrza. Wpływają one w znaczącym stopniu na właściwości kleju, który utrzymuje rzęsy objętościowe.

Jak wzmocnić sztuczne rzęsy?

Rzęsy objętościowe pomimo wykonania z dokładnością i dbałością o wykorzystane materiały mogą odpadać. Wówczas problemem nie będą rzęski, lecz prawdopodobnie klej stosowany do osadzenia rzęs. Aplikacja bez profesjonalnego kleju często osłabia wygląd zabiegu, natomiast zastosowanie produktów wysokiej jakości proporcjonalnie zwiększa jakość i finalny efekt zabiegu. Ważnym elementem również może być dokładne oczyszczenie skóry przed aplikacją. Właściwie dobrane wszystkie elementy przez stylistkę, potrzebne do wykonania zabiegu, czyli rzęsy objętościowe, klej do rzęs i pęseta, odpowiednie założenie i dokładne przygotowanie tylko wydłużają czas trwałości. Przed przystąpieniem do zabiegu należy poinformować o posiadanych alergiach. Produkty mogą zawierać składniki, po których nałożeniu występować może wysypka, zaczerwienienie i inne dolegliwości skóry.

 

Zobacz nasze najnowsze produkty:

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium