WYPRÓBUJ NOWE ŻELE BUDUJĄCE MASTERGEL

Pigment do makijażu. Jak go używać do podkreślenia i rozświetlenia? 0

Pigment do makijażu. Jak go używać do podkreślenia i rozświetlenia?

Pigmenty do makijażu są produktem zyskującym coraz większą popularność. Znajdują zastosowanie między innymi w okazjonalnych make-up’ach, gdzie mają na celu podkreślić i rozświetlać powieki. Jeśli podoba Ci się taki efekt, koniecznie dowiedz się, w jaki sposób możesz go uzyskać!

Jak podkreślić i rozświetlić powieki pigmentem do makijażu?

Na samym początku musisz wiedzieć, że pigmenty do makijażu można aplikować na dwa różne sposoby – mokry i suchy. W celu rozświetlenia powieki trzeba użyć metody mokrej. Fenomenalny efekt okazjonalnego make-up’u uzyskać możesz poprzez nałożenie takiej ilości pigmentu, jaką uznasz za stosowną. Nie ma z góry określonej ilości, dlatego chcąc delikatnie podkreślić i nałożyć kreskę możesz użyć odrobiny produktu w sypkiej formule i eyelinera. Do nakładania pigmentu mokrego głównie wykorzystuje się bazę do cieni, lecz przy tym używając lekko zwilżonego pędzla. Proste? Oczywiście, że tak! A efekty potrafią być oszałamiające!

Cechy pigmentu do makijażu

Pigmenty do makijażu kojarzone są z uzupełnieniem make-up’ów okolicznościowych i wieczorowych. Odpowiednio zastosowany daje niepowtarzalny efekt. Dzięki nałożeniu produktu przy użyciu metody mokrej działanie jest dłuższe. Pigmenty do makijażu najlepiej wyglądają, gdy wykorzystasz ich tylko odrobinę. Najlepszym miejscem do tego przeznaczonym jest fragment wokół oka lub wewnętrzne i zewnętrzne kąciki. Możesz również zaaplikować na całą powiekę, lecz efekty tego zabiegu mogą być zbyt przesadzone, gdy nie masz wyczucia. Dlatego testuj różne rozwiązania przed wykonaniem ostatecznego makijażu wyjściowego.

 

Podsumowując, pigmenty do makijażu są świetnym produktem do rozświetlania i podkreślania makijażu, ale także znajdują one swoje zastosowanie w codziennym make-up’ie jako alternatywa dla zwykłych cieni na powieki, powstająca dzięki suchej aplikacji. Stosuj je na specjalne okazje i na co dzień, a przekonasz się, jak możesz szybko i skutecznie wzbogacić swój wygląd!

 

Zobacz także nasze produkty:

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium