Jak stosować roller do twarzy? 0

Jak stosować roller do twarzy?

Chcesz zadbać o wygląd i kondycję twarzy? Jeśli tak to twoje oczekiwania doskonale spełni roller do twarzy. Przedstawiamy, czym dokładnie jest i jak stosować.

Roller do twarzy – co to jest?

Roller jest jednym z najbardziej użytecznych akcesoriów do makijażu, który powinien znaleźć się w twojej kosmetyczce, szczególnie jeśli chcesz zadbać o swoją twarz. Służy do:

  • zmniejsza opuchlizny,
  • wygładzania zmarszczek
  • niwelowania cieni pod oczami.

Stosowanie masażera twarzy (rollera do twarzy)

Przed użyciem rollera do twarzy należy dokładnie oczyścić skórę twarzy – zapewni to bezpieczny masaż bez obaw o wniknięcie zanieczyszczeń w głąb skóry. Kolejnym etapem przygotowań jest naniesienie kremu z filtrem, olejku lub serum. Po zapewnieniu dobrego poślizgu na skórze przystępujemy do masażu przy pomocy dłoni i palców w celu pobudzenia skóry. Następnie przystępujemy do masażu.

Roller do twarzy może być używany na wiele sposobów i powinien być stosowany rano i wieczorem. Występuje wiele metod rolowania, które możemy przeprowadzić. Mogą być to między innymi ruchy wymiatające, usuwające toksyny z organizmu. Natomiast chcąc uwydatnić kości policzkowe, rolujemy od szczęki do kości policzkowej. Roller do twarzy przede wszystkim służy jako masażer, ale również gadżet, który wprowadza w skórę więcej składników zawartych we wcześniej nałożonym olejku, kremie lub serum.

 

Zobacz także nasze produkty:

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium