RABATY DO -25% z kodem: LATO24

Jak przekonać się do rzęs objętościowych? 0

Jak przekonać się do rzęs objętościowych?

Czasami zdarza się, że kobiety unikają rzęs objętościowych, mimo że nigdy nie korzystały z takiego zabiegu. Jak się przekonać? Co warto wiedzieć i jakie są korzyści tego rozwiązania?

Zachowywanie ostrożności wobec rzęs objętościowych

Rzęsy objętościowe aplikuje się podczas zabiegu przedłużania. Jak sama nazwa wskazuje, efektem jest optyczne przedłużenie (oraz zagęszczenie) włosków. W ten sposób kobiety uzupełniają swój codzienny makijaż. Dzięki rzęsom objętościowym nie ma potrzeby codziennego nakładania sztucznych rzęsek – te są już na swoim miejscu. Warto pamiętać, aby bezpośrednio po zakończonym zabiegu zachować maksymalną ostrożność. Nie polega to na przebywaniu w sterylnych warunkach, ale kategorycznym unikaniu kontaktu włosków z wodą oraz dotykaniu rzęsek. Nie dość, że duża siła może po prostu oderwać rzęskę, to zanieczyszczenia, które znajdują się na dłoniach, przenikają na powiekę, a później mogą negatywnie wpłynąć na kondycję włosków i ich przedwczesne wypadanie.

Szczególną uwagę zwróć także na sen – a konkretnie Twoją pozycję. Zasypianie twarzą skierowaną w stronę poduszki sprawi, że rzęsy zaczną się odrywać oraz zmieniać swoje położenie. Są to oczywiste sytuacje, w których jakikolwiek dotyk źle wpływa na rzęsy objętościowe. Kolejną sytuacją, jakiej trzeba uniknąć, jest stosowanie olejków na rzęsy i preparatów na bazie tłuszczy. Do pielęgnacji zaleca się wykorzystywanie specjalnych szamponów, a proces zdejmowania rzęs powinna wykonać specjalistka. 

Rzęsy objętościowe – czy warto?

Wydawać się może, że musimy poświęcić sporo uwagi, aby zachować rzęsy objętościowe w nienagannym stanie. W praktyce jednak to nic trudnego – naprawdę! Po prostu unikaj dotykania włosków, szczególnie bezpośrednio po aplikacji. W trakcie kąpieli nie pocieraj ręcznikiem całej twarzy, aby przypadkiem nie uszkodzić włosków. Zrób to delikatnie i precyzyjnie. To wszystko!

Aby przekonać się do rzęs objętościowych, najlepiej jest po prostu ich wypróbować. Jeżeli stwierdzisz, że nie jest to rozwiązanie dla Ciebie, możesz wybrać alternatywę, nakładając włoski samodzielnie w domu. W tym zakresie doskonale sprawdzą się rzęsy kępki oraz rzęsy na pasku.

Podsumowując, rzęsy objętościowe dają rewelacyjny efekt, nad którym trzeba popracować. Zaniedbanie ich może doprowadzić do mniejszej trwałości, co skutkować będzie szybszym odpadaniem.

 

Zobacz także nasze produkty:

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chciałabyś jako pierwsza dostawać informację o zbliżających się promocjach i rabatach?
Zapisz się do naszego newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium